ODBOJKA: Novi Pazar dobio treću utakmicu finala plej-ofa

nisu iskoristili  prvu meč loptu
Odbojkaši Vojvodine NS seme nisu iskoristili  prvu meč loptu za titulu, pošto su u trećoj utakmici finala plej-ofa izgubili 0:3 u Novom Pazaru od istoimenog rivala. Bila je to partija Novosađana daleko ispod one dve koju su prikazali na svom terenu. Nisu branioci pehara ni ušli u meč kako treba, nije bilo dovoljno preciznosti, agresivnosti. Nekoliko grešaka u nizu samo su olakšale posao domaćinu, koji je poveo 9:3.  Uz podršku publike protivnik se još više razigrao, hrabro je servirao, napadao i rutinski priveo set kraju. Iako ni u drugom setu nisu igrali najbolje što znaju, Novosađani su ipak bili u prilici da meč odvedu u drugom smeru. Imali su i vođstvo u finišu, ali su ga prokockali i u neizvesnoj završnici prepustili domaćinu i taj period. Nakon toga prvotimci Vojvodine su potpuno pali, a izmene su samo na momente donosile boljitak. Raspoloženi Novi Pazar se maksimalno razigrao, koristio svaku priliku i sigurno koračao kao prvoj pobedi u ovom finalu. – To je naša mladost, pali smo, ušli u greške i nismo mogli da se vratimo. Sigurno nas u nedelju očekuje ista atmosfera, ali moramo odigrati mnogo bolje. Pre svega treba se dobro pripremiti, resetovati, analazirati i sve i ući maksimalno u mel – istakao je trener Nedžad Osmankač Četvrti meč igra se u nedelju od 19 časova takođe u Novom Pazaru, a eventualna majstorica u četvrtak u Novom Sadu od 18 sati. Izvor: OK Vojvodina