FK OMLADINAC : OFK SIRIG 0:2

U Stepanovićevu je 20.04.2019 godine, odigrana utakmica 21. kolа između domaćina ekipe FK Omladinca i ekipe OFK Sirig. Prvo poluvreme počelo je u samom startu napeto. Obe ekipe uz dovoljno snage i borbenosti krenulе su u napad. Pokušaja za promenu rezultata bilo je,ali ipak uz malo više sreće ekipa fudbalera iz Siriga iskoristila je šansu koja im se pojavila. Fudbaleri Siriga u napad su krenuli, i iskoristili šansu koja im se ukazala i uz pomoć ostatka ekipe, Ferati је uspeo da promeni rezultat u korist svog tima. Golom Feratija rezultat se promenio i sada njihova ekipa vodi jednim golom razlike. U nastavku utakmice obe ekipe su nastavile snažno da se bore i pokušavaju da promene rezultat. Ali do kraja poluvremena nije ostalo još mnogo,pa se ovo poluvreme završilo samo sa jednim golom za ekipu gostiju iz Siriga. Drugo poluvreme nastavljeno je dobrom igrom. Ubrzo dolazi do još jednog gola koji je dao igrač  iz ekipe Siriga fudbaler Papak. Šansa je bila dobra, snalažljivost igrača i lopta ulazi u gol. Napetost igre nastavlja se i nestrpljivost kod navijača raste. Drugo polu vreme završeno je samo sa jednim golom. Konačan rezultat ove utakmice je 0:2 za ekipu OFK Sirig. ,,Ponosno nosimo iz gostiju teško osvojena tri boda. Ovi osvojeni bodovi dali su nam mogućnost da napredujemo na tabeli.Zadovoljan sam i mogao bi reći ponosan na današnju igru mog tima“ izjavio je igrač OFK Sirig – Papak. Za ekipu Fk Omladinac igrali su : Zeljković,Savić, Pecelj, Tomčić,Mirković, Makarić,Batar,Pilipović, Stojanović, Djurić, Vuičić, Jovanović, Uvacek,Perduh. Za ekipu iz Siriga igrali su : Miščević, Dekić, Jelić, Narančić, Vasić, Dražić, Radovanović, Papak, Ferati, Vujanović, Pavlović, Brežnjak, Vasiljev , Milovanović, Petrović, Grujičić, Jovanović. Sledeće 22. kolo ekipa fudbalera Omladinca ide u goste gde igra protiv Slavije, 27.04.2019. u Novom Sadu sa početkom u 17 časova. Dok igru OFK Sirig možete pratiti 27.04.2019. u 17 časova  na njihovom terenu u Sirigu, a igraće protiv Fk Bačke iz Đurđeva. Za vojvodjanske : Milica Grmuša