JUNIORI PANONIJE MEĐU NAJBOLJIMA

AK „Panonija“ je i ovaj put uzela učešće na tradicionalnom jesenjem Prvenstvu Beograda u krosu. Tim Panonije je nastupio sa 5 atletičara a osvojene su dve medalje. U trci devojčica 2010/11 godišta Nina Štrkalj je u trci na 300m bila šesta dok je njen brat Zandi u trci mlađih pionira na 1000m sa godinu dana starijim takmičarima zauzeo deseto mesto u veoma jakoj konkurenciji. Lajči Štrkalj je odlično istrčala stazu dužine 1500m a u finišu je ulazak u cilj bio gotovo ujednačen ali je na kraju zauzela dvanaesto mesto. U trci mlađih juniora Aleksandar Dugić je u oštroj konkurenciji na 2000m osvojio srebrnu medalju. Uroš Ostojin je u trci starijih juniora osvojio bronzu u trci na 3000m i time započeo ovogodišnju kros sezonu. Atletičare Panonije sada očekuje nastup na uličnoj trci grada Beograda kao i učešće na Prvenstvu Srbije u krosu koje se ove godine održava 26. oktobra u Šapcu. Foto – Aleksandar Štrkalj