SVE JAČI TEMPO U TURSKOJ: Voša protiv učesnika Lige šampiona

Petog dana priprema u Beleku
Petog dana priprema u Beleku, fudbaleri Vojvodine odigraće i drugu prijateljsku utakmicu. Crveno-beli će naspram sebe ponovo imati jakog, čak i jačeg protivnika nego u prethodnoj proveri, pošto će im rival biti najuspešniji slovenački klub Maribor, učesnik grupne faze Lige šampiona u ovoj sezoni. Vojvodina i Maribor sastajali su se ukupno 12 puta, pri čemu je Vojvodina zabeležila pet pobeda, pet remija i dva poraza, uz gol razliku 12:9. Poslednji put, crveno-beli i ljubičasti sastali su se u Drugoj ligi SFRJ u sezoni 1986/87, kada je Voša pobedila rezultatom 1:0. Utakmica između Vojvodine i Maribora igraće se od 15 časova po srpskom vremenu u fudbalskom centru “Titanic Deluxe Belek”, a u dogovoru između dva tima, svako poluvreme trajaće po 60 minuta. Postoji mogućnost da će meč direktno biti prenošen na zvaničnom “Youtube” kanalu fudbalskog kluba Maribor.