18 МЕДАЉА ЗА АТЛЕТИЧАРЕ АК РУМА НА 6. ГОСПОЈИНСКОМ МИТИНГУ У ШАПЦУ

Првог октобра је одржан митинг у организацији АШК Темпо – Шабац, на коме је учествовало преко 800 такмичара из земље и региона. Атлетичари АК Рума су остварили запажене резултате и освојили 18 медаља. Златне медаље су освојили: Лена Штетић је освојила две златне медаље на 60м и 200м, Нора Срдановић 200м, Дуња Зракић кугла, Петар Станојчић 800м. Сребрне медаље су освојиле: Михајло Љаљић 60м, Тина Шулава 300м, Срба Макуљевић 300м, Анђелина Михајловић скок удаљ, Вук Живанић скок удаљ, Никола Петровић скок удаљ, Марко Тополић 800м. Бронзане медаље су освојили: Богдан Маћешић 60м, Лана Кашић 60м, Лука Миловановић 200м, Огњен Кукић 200м, Јелена Самарџија кугла, Дуња Зракић бацање вортекса. На истом такмичењу учествовали су још и Стефан Немаровић, Елена Орловић, Нађа Пелић, Данило Кошутић, Лука Зракић, Ђорђе Мартиновић, Сара Криваја, Даница Малетић, Милош Павлић, Дарко Кошутић, Огњен Кукић, Лена и Нађа Петровић, Нина Новаковић, Милица Кресојевић, Таиса Мандић, Хелена Стошић, Алекса Стојшић, Лореан Мандић, Тара Пејовић, Сара Антић, Марко Зец, Анђела Миловановић и Новак Срдановић. Ово је једна од последњих трка на стази за ову годину, а румски атлетичари се након успешних резултата окрећу припремама за наредну сезону. Извор: Општина Рума