CEMENT NESAVLADIV U BEOČINU, LIDER NA TABELI FRUŠKOGORAC JEDVA IZVUKAO BOD NOVOSADSKA LIGA VETERANA

Uprkos kiši blatu i izuzetno teškim uslovima za igru veterani Fruškogorca i Cementa pružili su izuzetno kvalitetnu partiju a konačan rezultat bio je 2:2. Gosti su na kraju prvog poluvremena vodili sa 2:0, ali je u drugom poluvremenu usledio preokret i snažni, fizički odlicno pripremljeni Cement izjednačio je na 2:2. U finišu utakmice domaćini su bili dominatni i malo im je falilo za potpuni preokret. Sudija je propustio da svira jedanaesterac nad Panaotovićem u prvom delu igre. Strelci za domaću ekipu bili su Srđan Mitrović i Svetozar Krstić. Za ekipu Cementa su nastupili: Mirko Nedimović, Nedeljko Pavlović, Jovan Jovanović Šuca, Mile Ivanović, Saša Radinović, Siniša Prolić, Rade Adamović, Srđan Mitrović, Željko Gašparević,  Igor Mandić, Slobodan Đurđević, Bojan Panaotović, Svetozar Krstić, Milan Đurišić, Bojan Rad i Slobodan Prolić. Trener domaćih bio je Rodoljub Daničić.