FK OMLADINAC : FK TSK 1:2

Odigrana je utakmica 23 kola u Stepanovićevu koja je počela u 17 časova. Stepanovčani su na svoj teren primili ekipu fudbalera TSK iz Temerina. Sudije utakmice su Dragoljević sa pomoćnim sudijama Vukmanovićem i Zorićem . Za Omladinac su igrali  :Zeljković, Mirković, Tomčić, Maksimović, Pecelj, Vujičić, Savić, Batar, Djurić, Pilipović, Stojanović, Za TKS su igrali:Vojvodić, Ristić, Pulsić, Nikolić, Varga, Lukić, Pavlović, Djukić, Rosić, Pupovac, Zečević,  Na početku prvog dela utakmice ekipa Omladinca oštro je krenula u napad. Odmah u početnim minutama utakmice napetost se mogla primetiti kao i velika neizvesnost koja je vladala terenom. Šansa se pojavila za Omladinac, lopta je nabačena, šansu iskorištava Pecelj i uspeva da se domogne do protivničkog gola. Nezaustavljivim udarcem, lopta ulazi u gol i rezultat je gol prednosti za ekipu domaćina Omladinca. Igra se nastavlja, ubrzo u 35 minutu rezultat se menja ali sada za ekipu TSK-a. Sjajno je odigrao Marko Rosić  i iskoristio priliku koja mu se ukazala i lopta ulazi u gol i sada je ovim golom rezultat izjednačen. Do kraja prvog dela utakmice ostalo je još malo,obe ekipe ulažu puno snage i moći kako bi promenili rezultat ali bezuspešno.Moglo se primetiti da je ekipa Omladinca imala dosta pokušaja i približavanja protivničkom golu ali su te šanse bile bezuspešne. Prvi deo utakmice je završen sa rezultatom 1:1 Drugo poluvreme je počelo. Fudbaleri se ne predaju, pokušavaju da promene rezultat. Neizvesno je i dalje,a navijači na tribinama sve glasnije i glasnije navijaju i ohrabruju svoje igrače. Nakon izjednačenog rezultata u prvom poluvremenu prvi je opet krenuo u napad Pilipović, ali bezuspešno je bilo jer je mreža TSK-a ostala netaknuta. Neugodnih udaraca je bilo dosta u ovom drugom delu utakmice, gde su golmani obe ekipe imali veoma napetu odbranu. Ali pred sam kraj utakmice u 80 minutu dolazi do neočekivaane promene. Žarko Lukić iz ekipe TSK-a šutira loptu koja završava u golu. Konačan rezultat na kraju ove današnje utakmice je 1:2 ,,Momaci su danas ostavili svoje srce na terenu.Borba i želja da se rezultat promeni bili su vidljivi,ali nema odustajanja. Danas smo pokazali kako i mi možemo da povedemo  u početnim minutama utakmice.Sve je krenulo lepo,ali izgleda da nas sreća ne prati do kraja utakmice.Ovom prilikom čestitam pobedu ekipi TSK-a“ izjavio je trener fudbalskog kluba Omladinac  Željko Jovanović.        Sledeće kolo igrači Omladinca igraće u Novom Sadu 11 maja sa početkom u 17 časova protiv ekipe Mladosti. Za vojvođanske piše : Milica Grmuša