РУМЉАНКЕ ОДЛИЧНЕ НА ДРЖАВНОМ ПРВЕНСТВУ У ГИМНАСТИЦИ

На државном такмичењу у Костолцу 3.12.2023. у женској спортској гимнастици девојчице ГРСК ,,РУ РИТ МА“ Рума су освојиле запажене резултате. Сара Зинаић освојила је 2. место у категорији 7-8. разред. Екипа средње школе у саставу Милица Држајић, Елвана Стајки и Марија Мартиновић освојилa je 2. место. У појединачној конкуренцији Елвана Стајки је освојила 3. место, Тара Малетић је била  четврта и бронзана медаља јој је измакла за 0,22 бода, у категорији 1-4. разреда. Екипа 5-6. разред освојила је екипно 7. место (Николина Новчић, Мила Дробац, Дејана Рабљеновић, Ана Радвањ). Мила Дробац је у појединачној конкуренцији била четврта, а медаља јој је измакла за 0,33 бода. Румски клуб су предводиле тренери Душица и Љиљана Орловић, које су упутиле захвалност Спортском савезу општине Рума и Oпштини Рума на помоћи. Извор: Општина Рума