SLS: Pobeda Spartaka, Voši samo bod

Utakmice vanrednog 25. kola
U prvom meču 13. kola Super lige, Zemun i Vojvodina igrali su bez golova. U utakmici bez velikih prilika najbolju šansu je propustio domaćin, jer je u 17. minutu Stefan Dimić šutirao sa ivice peterca i pogodio stativu. Drugo poluvreme je bilo nezanimljivo i bez prilika. – Pre svega, čestitao bih gospodinu Milanoviću i njegovoj ekipi na dobroj utakmici i ostvarenom rezultatu. Mi smo opet slabije ušli u meč i tako odigrali prvo poluvreme, a to je nešto što nam se ponavlja. U drugom poluvremenu smo bili bolji, ali ne dovoljno i onoliko koliko možemo u ovom trenutku. Kada se sagleda sve što se dešavalo na utakmici, mislim da je rezultat realan, pa nam ostaje da analiziramo ovaj meč i budemo bolji u narednom susretu – izjavio je Buač. Fudbaleri Spartaka nastavili su sa sjajnim igrama ove sezone. Subotičani su na Banjici zasluženo pobedili Rad sa 2:0. U derbiju začelja Bačka je savladala Borac iz Čačka sa 1:0. Subota: Zemun – Vojvodina 0:0 Radnički – Voždovac 1:1 Crvena zvezda – Mačva 4:0 Rad – Spartak 0:2 Čukarički – Javor 0:0 Nedelja: Bačka – Borac 1:0 Radnik – Partizan 0:2 Mladost – Napredak 2:1 Tabela: Crvena zvezda (-1) 31, Partizan (-1) 27, Vojvodina 26, Spartak (-1) 25, Voždovac 25, Radnički 22, Čukarički 21, Napredak 17, Mladost 15, Radnik 15, Zemun (-1) 14, Šabac 13, Bačka 10, Rad 8, Javor 8, Borac 7.