ČETIRI PEHARA I BRONZA U GRČKOJ ZA PANONIJU 4. Vrbaška trka

U nedelju 12.05.2024. godine po četvrti put je održana Vrbaška trka na 5 i 10km. Atletski klub „Panonija“ je nastupio sa 6 takmičara a osvojena su i 4 pehara. Celom događaju su prethodile dečje trke u tehničkoj organizaciji Atletskog kluba „Panonija“ a trčala su prvo deca sa poteškoćama u razvoju a potom osnovci od prvog do osmog razreda. Prvi se okitio zlatnom medaljom i peharom Lav Grujević koji je trčao u konkurenciji dečaka 2. razreda i tako potvrdio prošlogodišnju titulu šampiona dok je Sreten Ilić u trci 3. razeda zaueo osmo mesto. Nakon toga je Anđela Stefanović takođe osvojila zlatnu medalju u trci devojčica 5. razreda a Petar Sekulović je u trci dečaka 7. razreda osvojio bronzanu medalju i pehar. Na kraju je Milica Jelić hrabro istrčala trku i u konkurenciji devojčica 8. razreda.osvojila srebro. U trci rekreativaca na 5km Danijel Grujević je zauzeo 7. mesto a imajući u vidu da su samo dan ranije svi oni imali nastup i na Fox Trial trci na Devojačkom bunaru rezultati su sjajni ističe trener Saša Stojilović. Istog dana atletičarka „Panonije“ Milana Tirnanić je imala prvi nastup na otvorenom na 100m u grčkom gradu Kalihtea gde je takođe osvojila bronzanu medalju u konkurenicji seniorki.