INFANT 2019. PROGRAM

Utorak, 25. jun
20.00 Svečano otvaranje; kompanija tula limnejos, Nemačka: „bes“ (60’), SNP, scena „Jovan Đorđević“

Sreda, 26. jun
11.00 Okrugli sto o predstavi „bes“, KCNS, klub „Tribina mladih“
20.00 Reflektor teatar, Srbija: „SMRT FAŠIZMU! O Ribarima i Slobodi“ (60’), KCNS, Velika sala

21.30 Razgovor povodom 35 godina teatra MIMART, KCNS, klub „Tribina mladih“
Četvrtak, 27. jun
11.00 Okrugli sto o predstavi „SMRT FAŠIZMU! O Ribarima i Slobodi“, KCNS, klub „Tribina mladih“
16.00 Radionica: „Savremeni ples i kompozicija” (120’), Tula Limnejos, Nemačka, Baletska škola
20.00 Tri groša, Srbija: „Emigranti“ (75’), KCNS, Velika sala

Petak, 28. jun
11.00 Okrugli sto o predstavi „Emigranti“, KCNS, klub „Tribina mladih“
19.00 Fakultet dramskih umetnosti, Srbija: „Pošto gvožđe“ (55’), KCNS, sala

21.00 kompanija tula limnejos, Nemačka: “bes 2”, Trg slobode, Zmaj Jovina, Dunavska ulica
22.00 Okrugli sto o predstavi „Pošto gvožđe“, KCNS, klub „Tribina mladih“
Subota, 29. jun
19.00 Pozorišno udruženje “Letnji Bioskop – Nyári Mozi ”, Srbija: „Kakav cirkus“ (50’), KCNS, Velika sala

21.00 #reteteatro41 i Matera – Bazilikata 2019, Italija: “Ljudska sramota” (60’), Pozorište mladih, Velika sala

Nedelja, 30. jun
10.30 Koreografije Davida Rolana, Francuska: „Happy Manif: Sunčana strana plesa“, Futoški park
11.30 Okrugli sto o predstavi „Ljudska sramota“, KCNS, klub „Tribina mladih“
17.00 Pozorište mladih, Srbija: „Na vukovom tragu“ (60′), Pozorište mladih, Velika sala
18.30 Koreografije Davida Rolana, Francuska: „Happy Manif: Sunčana strana plesa“, Dunavski park
20.00 Goblin parti, Južna Koreja: „Srebrni nož“ (30’); „Ja sam goblin“ (film, 10’); „Greška pri sletanju“ (20’), KCNS, Velika sala

21.30 Okrugli sto o predstavama „Srebrni nož“ i „Greška pri sletanju“, KCNS, klub „Tribina mladih“
Ponedeljak, 01. jul
18.30 Fekete seretlek grupa, Češka: „Kar” (60’), SNP, Kamerna scena

20.00 An lu pur lom, Fancuska: “Severna strana” (50’), SNP, scena “Jovan Đorđević”

21.30 Aštar teatar, Palestina: “Enheduana” (50’), SNP, scena “Pera Dobrinović”

Utorak, 02. jul
11.00 Okrugli sto o predstavama „Kar“, „Severna strana“ i „Enheduana“, KCNS, klub „Tribina mladih“
18.00 Džošua Monten, Švajcarska: „Romeo, Romeo, Romeo“ (55’), SNP, scena „Jovan Đorđević“

21.00 Proglašenje pobednika, KCNS, Velika sala; predstava u čast nagrađenih „U tišini pozornice“ (60’), Savez dramskih umetnika Vojvodine, KCNS, scena

*KCNS – Kulturni centar Novog Sada

**SNP – Srpsko narodno pozorište

PREUZMITE PROGRAMSKU KNjIŽICU>>
PRODAJA ULAZNICA:
Kulturni centar Novog Sada, svakog dana od 11.00 do 13.00 časova i sat vremena pre početka predstave na mestu izvođenja.
Cena pojedinačne ulaznice: 500,00 din.
Cena pojedinačne ulaznice za studente: 300,00 din.

PRODAJA ULAZNICA POČINjE 17. JUNA 2019.

Više o ovom programu možete pogledati https://www.infant.rs/program/.