PRAZNIK FUDBALA U ĐURĐINU

Pred početak nove sezone u Područnoj fudbalskoj ligi, u FK Đurđin su realizovali ideju koju su prošle godine odložili zbog epidemiološke situacije – veterani Đurđina i veterani Crvene zvezde odigrali su prijateljski meč, navodi subotica.info. Iako rezultat, naravno, nije bio u prvom planu, treba reći i to da su domaći zabeležili pobedu od 3:0 (2:0), nakon golova Marinka Stantića (7. minut) i Davora Skenderovića (u 21. i 47. minutu). Ko je mogao, igrao je, koliko je mogao, ko nije, dao je svoj doprinos kroz stručne savete, navijanje, a sve u slavu fudbala. Ostaće upamćeno da su u Đurđinu bili Dujković, Karasi, Šestić, Marković Vrednije od utakmice bilo je druženje, ali i prilika da mlađe generacije vide od starijih kako je igrati protiv svojih nekadašnjih idola. Đurđin: Vojnić, Borenović, S. Vuković, Stipić, Z. Vuković, B. Skenderović, Vizin, Da. Skenderović, D. Skenderović, Stantić, Mutić, Balać, Borenović, D. Madžarević, Bašić, Starčević, Horvacki, Jokić, S. Vuković, Polovina, R. Madžarević. Crvena zvezda: Belić, Nikolić, Mandić, Turkalj, Stevović, Todorović, Đaković, Stojanović, Bursać, Lukač, Seović, Babić, Milosavljević, Tumbas, Milisavljević. Izvor: subotica.info