SANJA MARIĆ OSVOJILA – TROFEJ BEOGRADA

19 oktobra u Beogradu je u organizaciji Atletskog Saveza Beograda i Atletskog Saveza Srbije održana najveća i najkvalitetnija ulična trka u Srbiji – Trofej Beograda. Ulična trka se tradicionalno održava u znak sećanja na oslobodjenje Beograda od fašizma, 68 put po redu. Atletska trka se odžala u centru grada na Terazijama u prelepom ambijentu, uz učešće više stotina atletičara/ki iz Srbije i inostranstva (Kenija, Etiopija). Atletski klub Tamiš predvodjen trenerom Zoranom Kocićem je učestvovao sa 7 (sedmoro) atletičara/ki i osvojio jedan vredan trofej. Sanja Marić je u trci na 1000m još jednom pokazala da joj nema premca u Srbiji, ubedljivo je trijumfovala (sa više od 50m prednosti u odnosu na drugoplasiranu) i osvojili titulu pobednice ulične trke – Trofej Beograda ! Sanja Marić spada u red najtalentovanijih mladih atletičarki u Srbiji, a u 2019 godini je samo na Državnim prvenstvima u dvorani i na otvorenom osvojila čak 5 (pet) medalja u svojoj i u kategoriji sa dve godine starijim atletičarkama. Takodje u trci sportista sa posebnim potrebama takmičile su i dve atletičarke AK Tamiš – Milica i Svetlana Radanov na deonici od 5oom, i prosle su kao prvo i drugoplasirana. Za AK Tamiš takmičili su još i : Nikolin Radovanović, Dušan Prvanov, Lazić Danilo,Marić Stefan.