УСПЕШАН ДЕБИ ХАЈДУКА НА ДОМАЋЕМ ТЕРЕНУ

Фудбалери шимановачког Хајдука 1932 дочекали су јуче, у оквиру Међуопштинске лиге Срем – Исток, фудбалере Граничара из Грабоваца. Само у првих тридесетак минута актери утакмице су били мање – више равноправни ривали. Потом су фудбалери из Грабоваца, очигледно слабије физички припремљени, почели све више попуштати. Једина непознаница је била са којом ће разликом Хајдук 1932 на крају славити. Код домаћина посебно расположен за игру био је Милош Крстовић. Тренер шимановачке екипе увео је у игру све фудбалере које је имао на располагању. Коначан резултат Хајдук 1932 – Граничар (Г) 5:1 (2:1) На игралишту Хајдука 1932 утакмицу је судио Марко Шљепица из Нових Бановаца, који је током 90 минута игре поделио укупно 4 жута картона. ХАЈДУК 1932: Нинић, Војкић (од 46. Арсеновић), Крстовић, Томић, Илић (од 75. Михић), Врачевић (од 65. Лемајић), Наић (од 46. Лалић), Уремовић (од 75. Масникоса), Миловановић, Скопљак, Ненадов. ГРАНИЧАР: Пауновић, Стевић, Црнковић (од 55. Лазић), Ристивојевић, Јовић, Вукашиновић (од 65. Костић), Самарџић, Ђорђић Таборовић (од 60. Митровић). Јовановић, Миловановић. Извор: Општина Пећинци