ЗАПАЖЕН НАСТУП „ХАЈДУК МАРАТОН ТИМА“ У БЕОГРАДУ: ДВЕ МЕДАЉЕ ОТИШЛЕ У КУЛУ

Атлетска дворана у Београду била је домаћин традиционалног митинга Атлетског клуба „Карановац“, који је на једном месту окупио више од хиљаду такмичара из Србије и региона. На овом митингу наступило је и пет атлетичара „Хајдук Маратон Тима“ који су остварили запажене резултате. Освојене су две медаље, и то: златну медаљу освојила је Ана Новковић у дисциплини 1000 метара, у категорији такмичарки до 14 година са временом 3 минута и 16 секунди, док је бронзану медаљу освојио Матија Шијан у дисциплини 1000 метара у категорији такмичара до 14 година са временом 3 минута, 15 секунди и 72 стотинке. Боје „Хајдук Маратон Тима“ бранили су и Улијана Танцурина која је заузела 11. место у дисциплини 200 метара у сениорској конкуренцији са временом 28 секунди и 85 стотинки, Лена Килибарда која је заузела 13. место са временом 29 секунди и 15 стотинки у дисциплини 200 метара, категорија такмичарки до 16 година и Лука Бублић који је наступио у истој дисциплини и категорији као и Матија Шијан, али је дисквалификован. Извор: Општина Кула